Корисні властивості флейти

изображение_viber_2021-08-18_12-59-27-247.jpg

Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про корисні властивості флейт. Як гра на флейті впливає на наш організм?

🎵 Вухо, горло і ніс активно беруть участь при грі на флейті і отримують постійне прокачування і увагу, тому відбувається плавне прочищення цих органів. Негативного ефекту не може бути, якщо не давати різких навантажень і слідувати рекомендаціям викладача. Позитивний ефект досягається поступово і при постійних заняттях - це стійкість до захворювань цих органів: кашель, нежить, астма, алергія і т.п. Це правильне дихання, при якому відбувається подвійна користь: масаж внутрішніх органів глибоким диханням і розслаблення нервової системи, приплив кисню до головного мозку.

🎵 Розслаблення м'язів тіла дозволяє зняти фізичний стрес, який людина накопичує протягом життя. Це відбувається природним шляхом, так як гра на флейті вимагає розслаблення плечового пояса, рук, кистей і пальців рук. При цьому потрібно рівно тримати спину, свій внутрішній і зовнішній стрижень, що дозволяє максимально зібратися людині тут і зараз.

🎵 Пальчиковий масаж і координація пальців, яка відбувається постійно під час гри, дає людині узгодженість між його думками і виконанням їх, що виробляє навички координування систем. Плюс на пальцях і долонях розташовуються нервові закінчення, і їх масаж відповідає за роботу різних внутрішніх органів.

Користь безумовна, а яке задоволення можна отримати від прослуховування чарівної мелодії флейти! Тому поспішайте почати навчання грі на цьому прекрасному інструменті 🙂

Ми чекаємо на вас та ваших дітей 4 вересня о 10:00 на додатковому прослуховуванні.

Вул.Троїцька, буд. 1