Група раннього розвитку

изображение_viber_2021-08-18_12-59-27-008.jpg

А ви знаєте, як заняття музикою впливають на ваших дітей? 🎷🎹🎺🎶🎵🎼

У 2008 році викладачі Сент-Ендрюського університету помітили, що діти, які займалися музикою протягом трьох років, перевершили своїх однолітків одразу з чотирьох показників: сприйняття інформації на слух, моторика, словниковий запас та логічне мислення.

Французькі вчені під керівництвом Емануеля Бігана, директора лабораторії з вивчення проблем розвитку при Університеті Бургундії, також провели дослід. Результати були опубліковані у книзі «Сприятливий вплив музики на мозок». Вчені довели, що немовля здатне запам’ятовувати музику ще в утробі матері. Ці мелодії дитина може розпізнати навіть через рік після народження.

Професор Біган впевнений, що «Музика створює в дитині макростимулятори мозкової активності, що сприяють кращому засвоєнню мови, читання, а пізніше – і навчанню.»

Музика – мистецтво прямого та сильного емоційного впливу на людину. Кожен зобов’язаний виховати в собі правильні музичні смаки, вміти не тільки слухати, але й розуміти музику.

Тож поспішайте записати своїх дітлахів (3,5 - 5 років) до "Групи раннього розвитку" у нашій школі. Для цього зареєструйтесь на сайті gurtok.bloqly.com та приходьте за адресою вул.Троїцька, 1 з копією свідоцтва про народження та ІНН 😊🤗

Ми чекаємо на вас!