Теоретичний відділ

            Відділ музично-теоретичних дисциплін - це осередок культурно-просвітницької та концертної діяльності школи. Завідуюча відділом Федик Інна Георгіївна. На цьому відділі працюють 4 викладача:

  1. Федик Інна Георгіївна (викладач І категорії).
  2. Руденко Ганна Юріївна (викладач II категорії).
  3. Клочкова Людмила Анатоліївна (викладач I категорії).
  4. Перепелиця Ксенія Миколаївна.

           Учнів навчають сольфеджіо, музичній літературі, ритміці, музичній грамоті, історії мистецтв

РОЗКЛАД груп. занять кл. 8 2020 Страница 1

РОЗКЛАД груп. занять кл. 10 2019

           До теоретичного відділу відноситься вокальне відділення, на якому працює 3 викладача:

  1. Шкарупа Олена Миколаївна.
  2. Устінова Олена Георгіївна.
  3. Болховітіна Ірина Володимирівна.

      На вокальному відділенні навчають "Сольному співу" та "Хоровому співу". Навчання "Сольному співу" починається з 10 років, "Хоровому співу" з 6 років. 

      Новини теоретичного відділу та вокального відділення:

 1

347

Розподіл учнів вокального відділення за класами викладачів:

Шкарупа Олена Миколаївна (сольний спів)

1. Дейкун Валерія - 7 клас
2. Рижков Анатолій - 6 клас
3. Деревська Анастасія - 5 клас
4. Григоренко Діана - 4 клас
5. Кіріченко Поліна - 4 клас
6. Макмак Єгор - 3 клас
7. Глущенко Дарина - 3 клас
8. Голуб Анна - 2 клас
9. Куркчі Альона  - 1 клас

Шкарупа Олена Миколаївна ("Хоровий спів")

1. Мачула Олена - 2 клас
2. Клименкова Діана - 2 клас
3. Пінчук Ольга - 2 клас
4. Божко Крістіна - 2 клас
5. Ревякіна Кіра - 1 клас
6. Райз Тимур - 1 клас
7. Димченко Анастасія - 1 клас
8. Пархоменко Роман - 1 клас
9. Максименко Єва - 1  клас

Устінова Олена Геогріївна - викладач І категорії (сольний спів)

1. Саргсян Едгар - 5 клас
2. Демідова Мірра - 5 клас
3. Жужукало Софія - 5 клас
4. Бєлікова Лариса - 4 клас
5. Гришко Марія - 4 клас
6. Магдяк Альбіна - 4 клас
7. Чернишова Надія - 1 клас

Болховітіна Ірина Володимирівна - викладач ІІ категорії (сольний спів)

1. Володіна Дарина - 6 клас
2. Карчевська Анастасія - 6 клас
3. Зубова Катерина - 5 клас
4. Булгакова Ірина - 5 клас
5. Полянська Наталя - 5 клас
6. Дівак Ліза - 3 клас
1. Азізова Марія - 2 клас
2. Васильєва Мілена - 3 клас