Оркестровий відділ

       На відділі працюють 5 викладачів, які навчають гри на скрипці, віолончелі, сопілці, флейті та саксофоні 48 учнів. До вступу приймаюстья діти з 6 років. Навчання триває 4 роки (елементарний рівень) + 5 років (базовий рівень) або 2 роки (елементарний рівень) + 4 роки (базовий рівень) в залежності від віку.

Завідуюча оркестровим відділом - Винник Ольга Олексіївна.

       Викладачі відділу:

  1. Винник Ольга Олексіївна.
  2. Мірошниченко Олена Федорівна.
  3. Волошенюк Любов Тимофіївна.
  4. Волошенюк Юлія Тимофіївна.
  5. Філіппова Юлія Ігорівна.

      Інструментальний фонд відділу складає: 2 флейти.

      Новини оркестрого відділу:

        У 2020 навчальному році, незважаючи на карантинні обмеження, учні відділу приймали участь та займали призові місця у таких дистанційних конкурсах:

  • Відкритий конкурс "VIVACE" (м.Маріуполь, 19-21 листопда 2020 р.) - дипломант Гетманець Анастасія (5 клас, віолончель), викладач Винник Ольга Олексіївна, концертмейстер Мацегора Ірина Миколаівна.
  • VI Міжнародний конкурс учнівського та студентського музичного мистецтва (м.Дніпро, 18-20 грудня 2020 р.) - Чеберко Марія (4 клас, флейта), викладач Волошенюк Юлія Тимофіївна, концертмейстер Арсеньєва О.В.

15

4

7

изображение viber 2020 12 17 12 08 33

 

Розподіл учнів оркестрового відділу за класами викладачів:

Винник Ольга Олексіївна (віолончель)

1. Гончарова Аліса - 6
2. Данченко Володимир - 5
3. Лобань Юлія - 5
4. Гетманець Настя - 5
5. Комар Ірина - 4
6. Філенко Веніамін - 5
7. Скляр Кирило - 4
8. Міхєєнко Анна - 3
9. Ільїна Софія - 2
10. Григор’єва Ніка - 2
11. Мєлікова Алія - 1
12. Савельєва Євгенія  - 1

Мірошниченко Олена Федорівна (скрипка)

1. Чулков Едгард - 6
2. Чулкова Зарина - 4
3. Кулігіна Ліза - 4
4. Олійник Максим - 3
5. Поздняков Микита - 3
6. Коваленко Петро - 2
7. Харенко Катерина - 2
8. Загірний Сергій - 2
9. Бадуленко Марія - 1
10. Тараборкіна Олександра - 1

Волошенюк Любов Тимофіївна (скрипка)

1. Воротніков Тимур - 6
2. Сергєєва Орина - 5
3. Писарєва Марія - 5
4. Омельченко Станіслав - 3
5. Хатунцев Давид - 3
6. Давидова Євгенія - 2
7. Платонов Михайло - 2
8. Сологуб Дмитро - 7

Волошенюк Юлія Тимофіївна - викладач ІІ категорії (флейта)

1. Лєвтєров Артур - 6
2. Кагадій Анастасія - 5
3. Чечило Емілія - 4
4. Чеберко Марія - 4
5. Будєньов Іван - 4
6. Кузнєцова Поліна - 3
7. Кабанова Дарина - 3
8. Давидова Олександра - 3
9. Веретьохіна Катя - 3
10. Будурова Поліна - 3
11. Панова Катерина - 2
12. Поддуєва Олександра - 2
13. Воронько Матвій - 2
14. Акіншина Вікторія - 2
15. Пакалова Яна - 1
16. Панфілова Катерина - 1