Фортепіанний відділ

       На цьому відділі учні навчаються грі на фортепіано. Приймаються діти з 6 років. Навчання триває 4 роки (елементарний рівень) + 5 років (базовий рівень) або 2 роки (елементарний рівень) + 4 роки (базовий рівень) в залежності від віку.  

      У курс навчання включено 2 уроки спеціальності, 1 урок сольфеджіо (музичної грамоти), 1 урок хору, 1 урок ритміки (музичної літератури з 4 класу) на тиждень.

       Викладачі використовуюсть індивідуальний підхід до кожного учня та обирають репертуар згідно зі здібностями та уподобаннями учнів.      

     Завідуюча відділом - викладач вищої категорії Мацегора Ірина Миколаївна. На цьому відділі навчаються 103 учня. Нараховує 16 викладачів:

  1. Агєєва Наталя Миколаївна
  2. Арсеньєва Ольга Володимирівна
  3. Вострова Юлія Володимирівна
  4. Журавльова Тетяна Володимирівна
  5. Калєрі-Капсевич Тетяна Геннадіївна
  6. Кір'якова Тамара Миколаївна
  7. Кравцова Олена Станіславівна
  8. Кислицька Вікторія Василівна
  9. Кулешова Людмила Анатоліївна
  10. Кулініч Вікторія Леонідівна
  11. Мацегора Ірина Миколаївна
  12. Мозгалова Тетяна Вікторівна
  13. Морева Оксана Миколаївна
  14. Пінчук Людмила Василівна
  15. Поздєєва Лариса Іванівна
  16. Яковлева Тетяна Олександрівна

          Інструментальний фонд відділу складає: 15 фортепіано і 1 синтезатор, 2 електронних фортепіано. У репертуарі учнів фортепіанного відділу кращі надбання класичного та сучасного мистецтва.

Новини фортепіанного відділу:

Незважаючи на карантин, учні відділу активно приймають участь та займають призові місця у дистанційних конкурсах:

  • 15 березня 2020 р. - м. Київ International Youth Arts Festival «КРИШТАЛЕВА МРІЯ»: Сахно Софія - 3 кл. Лауреат І премії
  • 5 квітня 2020 р. - м. Івано-Франківськ. 10-й Всеукраїнський конкурс — фестиваль «Україська Естафета Творчості»: Сахно Софія - 3 кл Лауреат І премії.
  • 12 квітня 2020 р. - м. Умань- 1 Всеукраїнський конкурс фестиваль « Весняний Злата Фест - Золоті Таланти України»: Полулях Анастасія -5 кл. лауреат 1 премії.
  • 23 квітня 2020 р. - м. Львів Міжнародний дистанційний конкурс юних піаністів серед учнів початкових мистецьких закладів «Lviv Kawai Quarantine»: Сахно Софія 3 кл. – ІІ місце, Полулях Анастасія - 5 кл. – ІІІ місце, Тужилкіна Аліна - 8 кл. — дипломант.
  • 04-05 травня 2020 р. - м. ПРАГА ( ЧЕХІЯ) Міжнародний конкурс – фестиваль «GOLD EUROPE WORLD STAR 2020»: Сахно Софія - 3 кл. - Лауреат ІІ премії, Полулях Анастасія -5 кл. – Лауреат ІІ премії Тужилкіна Аліна — 8 кл. - Лауреат ІІ премії.
  • 11.05 - 16.05.2020 р. - I Міжнародний інструментальний конкурс «Мистецтво без обмежень» Пісочинська музична школа: Полулях Анастасія – учасник.
  • 13.05 – 15.05.2020 р. - Міжнародний конкурс «СУЗІР Я СВЯТОГIР Я» який є відбірковим для участі у фіналі в Празі: Швець Вікторія – 2 кл. - Лауреат ІІ премії.
  • 23 травня 2020 р. - м.Запоріжжя I Міжнародний багатожанровий конкурс - фестиваль «ПЕРЛИНА ДНІПРА»: Швець Вікторія - 2 клас-Лауреат ІІ премії, Сахно Софія - 3 кл - Лауреат І премії., Полулях Анастасія 5 кл. – Лауреат І премії.
  • 11 вересня 2020 р. Міжнародний огляд-конкурс мистецтв за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України "Наш слід" "Брама" (м.Київ): Мулява Іван - І місце, Коваленко Наталя - ІІ місце, Кулага Валерія - ІІ місце.
  • грудень 2020 р. - сольні концерти учнів Мулява Івана та Кулаги Валерії у МШ №5, відкритий академ-концерт викладача Мацегори Ірини Миколаївни.
  • 22 грудня 2020 р.- 25-ий Ювілейний огляд-конкурс мистецтв за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України "Наш слід" "Брама" (м.Київ) - Мулява Іван, Гнутікова Ганна, Кулага Валерія.
  • грудень - відкритий концерт фортепіанних відділів музичних шкіл м.Маріуполя (міський рівень) - Мулява Іван.

7

3

1

изображение viber 2020 12 29 14 0р0 27изображение viber 2020 12р 29 14 00 32изображение viber 2020 12 17 13 45 00

Розподіл учнів фортепіанного відділу за класами викладачів:

Агєєва Наталя Миколаївна

1. Аріошкін Артем - 4 клас

2. Мартинова Крістіна - 3 клас

Вострова Юлія Володимирівна

1. Рудич Інга - 7+8 клас

2. Хібуха Артем - 6 клас

3. Кірюта Влада - 6 клас

4. Клочко Дарина - 5 клас

5. Таксін Владислав - 3 клас

6. Клочко Ліза - 2 клас

7. Борщовецька Поліна - 3 клас

8.Зінченкова Марія - 4 клас

9.Зенченкова Катя - 2 клас

10. Жиров Марк - 1 клас

Журавльова Тетяна Володимирівна - викладач I категорії

1.Чекаленко Анна - 8 клас

2.Пєшков Артем - 7 клас

3. Зарубяк Поліна - 7 клас

4.Крячкова Єлизавета - 5 клас

5.Шрам Тихон - 5 клас

6.Дерновий Микола - 5 клас

7.Чернявський Кирило - 3 клас

8. Горяйнова Ліза - 1 клас

9. Башкіна Єлизавета - 1 клас

10. Жак Поліна - 1 клас

11. Аріх Анастасія - 1 клас

Кір’якова Тамара Миколаївна

1. Папанов Богдан - 7 клас

2. Гарний Ігор - 6 клас

3. Чурсина Дарина - 6 клас

4. Слупська Поліна - 4 клас

5. Копитько Дмитро - 5 клас

6. Дрозд Марія - 5 клас

Кравцова Олена Станіславівна - викладач I категорії

1.Авдєєнко Давід - 5 клас

2. Кравцова Елизавета - 5 клас

4. Шкарін Динис - 5 клас

5. Далакян Поліна - 4 клас

Кислицька Вікторія Василівна

2. Лелека Тетяна - 9 клас

3. Ткаченко Дарья - 2 клас

5. Вонярха Іра - 3 клас

4 Бадуленко Катерина - 1 клас

Кулешова Людмила Анатоліївна

1.Забильськая Марія - 9 клас

2. Підтинна Ксенія - 7+8 клас

3. Сташевський Пилип - 5 клас

4. Медвецька Ангеліна - 4 клас

5.Налча Максим – 2 клас

6.Ліпак Аліна – 2 клас

7. Подтинна Віра - 1 клас

Кулініч Вікторія Леонідівна - викладач II категорії

1. Берліменко Тетяна - 4 клас
2. Мінхас Раміла - 4 клас
3. Науменко Вікторія - 4 клас 
4. Троцюк Арина - 3 клас 
5. Стариченко Роман - 3 клас 
6. Голуб Євген - 2 клас 
7. Гади Вероніка - 2 клас
8. Голуб Семен - 1 клас
9. Капітонов Павло - 1 клас
10. Батуєва Дарья - 1 клас

Мацегора Ірина Миколаївна - викладач вищої категорії

1. Війтик Олександра - 8 клас
2. Кулага Влерія - 7 клас
3. Хоцька Настя - 6 клас
4. Гнутікова Анна - 5 клас
5. Мулява Іван - 4 клас
6. Коваленко Наталя - 4 клас
7. Пєтікова Валерія - 2 клас
8. Пашковський Микола - 2 клас
9. Завальний Дмитро - 1 клас
10. Рябоконь Єлизавета - 1 клас

Морева Оксана Миколаївна

1. Тарасова Аліна - 8 клас
2. Зайцев Олександр - 8 клас
3. Макаренко Іван - 5 клас
4. Ковалевська Анфіса - 5 клас
5. Хастюрк Селін - 6 клас
6. Мірошниченко Олександра - 4 клас
7. Стешкіна Антоніна - 4 клас

Пінчук Людмила Василівна

1. Полулях Настя - 6 клас
2. Кравець Тетяна - 5 клас
3. Федорова Тетяна - 4 клас
4. Богачова Ніколіна - 4 клас
5. Сахно Софія - 4 клас
6. Швець Вікторія - 3 клас
7. Жданова Тетяна - 2 клас
8. Аверіна Марія - 2 клас
9. Шадріна Анастасія - 1 клас

Поздєєва Лариса Іванівна

1. Мухіна Валя - 7+8 клас
2. Полторацька Яна - 6 клас
3. Шепрут Іван - 3 клас
4. Жгарь Аня - 3 клас
5. Черемісіна Анастасія - 3 клас
6. Іванченко Микита - 2 клас
7. Кошеваров Даніїл - 2 клас
8. Бадуленко Надія - 1 клас
9. Отраднов Арсеній - 1 клас

Яковлева Тетяна Олександрівна

1. Яцко-Смірнов Роман - 8 клас
2. Яцко-Смірнов Андрій - 6 клас
3. Аксьонова Валерія - 5 клас
4. Гомзякова Софія - 5 клас
5. Крилов Микита - 5 клас
6. Герасіменко Белла - 4 клас
7. Пудак Олександра - 4 клас
8. Степанян Софія - 4 клас
9. Лиманська Марія - 2 клас
10. Самохвалова Кіра - 1 клас
11. Будика Марія - 1 клас
12. Іваннікова Вероніка - 1 клас
13. Димченко Анастасія - 1 клас