Відділ народних інструментів

             На цьому відділі дітей навчають грі на гітарі, баяні та акордеоні. До вступу приймаються діти від 7 років (гітара) та 8 років (баян, акордеон). Навчання триває 4 роки (елементарний рівень) + 5 років (базовий рівень) або 2 роки (елементарний рівень) + 4 роки (базовий рівень) в залежності від віку.

            На відділі працюють 5 викладачів:

1. Бондар Микола Миколайович.

2. Завалій Наталя Володимірівна.

3. Крупін Євген Борисович.

4. Соколенко Василь Іванович.

5. Саравас Андрій Вікторович.

          Завідуючий відділом народних інструментів - Саравас Андрій Вікторович. 44 учня навчаються гри на баяні, акордеоні та гітарі.

         Інструментальний фонд відділу складає: 17 баянів, 8 акордеонів, 9 гітар і 1 кобза.

      Новини відділу народних інструментів:

1

5

2

4

Розподіл учнів відділу народних інструментів за класами викладачів:

Крупін Євген Борисович (гітара)

1. Ангелінов Вадим - 4 клас
2. Курбатов Артур - 5 клас
3. Семенов Артем - 4 клас
4. Холодная Анастасія - 2 клас
5. Онищенко Ангеліна - 1 клас
6. Даниленко Ліза - 1 клас

Саравас Андрій Вікторович - старший викладач (гітара)

1. Свірідов Олександр - 5 клас
2. Гулаков Данило - 4 клас
3. Одиноченко Максим - 4 клас
4. Газін Ярослав - 4 клас
5. Шейко Тимур - 3 клас 
6. Забудський Михайло - 3 клас
7. Харакоз Андрій - 3 клас
8. Семенова Рената - 2 клас
9. Бондарьов Артем - 2 клас
10. Баландіна Катерина - 2 клас
11. Денисова Дарина - 1 клас
12. Дівак Давид - 1 клас
13. Дорофеенко Кирило - 1 клас
14. Азізова Марія - 1 клас
15. Богословяк Анастасія - 6 клас
16. Лобанова Аліна - 2 клас
17. Шкраб Ангеліна - 2 клас
18. Євдокімов Артем - 1 клас
19. Соколенко Денис - 1 клас
20. Карпович Данило - 4 клас
 
Завалій Наталя Володимирівна (гітара)
3. Савченко Максим - 4 клас
4. Назаров Іван - 4 клас
5. Тушинський Олександр - 3 клас
6. Хавалець Тимофій - 3 клас
7. Христофоров Руслан - 3 клас
10. Дітенберг Ярослав - 2 клас
12. Федченко Ольга - 1 клас
13. Зінченко Олександра - 1 клас

Соколенко Василь Іванович - викладач I категорії (баян, акордеон)

1. Пінчук Єгор - 4 клас
2. Туболев Микита - 4 клас
3. Кашиєва Марія - 3 клас
4. Череватенко Артур - 3 клас
5. Калініченко Сергій - 2 клас
6. Малишев Михайло - 2 клас
7. Пінчук Андрій - 1 клас

Бондар Микола Миколайович (гітара, баян)

1. Короленко Володимир - 4 клас
2. Прохоров Анатолій - 3 клас
3. Веретьохін Михайло - 3 клас
4. Зеленько Микита - 2 клас
5. Бадуленко Микола - 1 клас
6. Полтораков Гліб - 1 клас
7. Борисенко Микола - 1 клас